Odporúčame na prečítanie - Pravidlo žiadnych pravidiel

Odporúčame na prečítanie - Pravidlo žiadnych pravidiel

Pravidlo žiadnych pravidiel napísal zakladateľ a CEO Netflixu, Reed Hastings, a je to jedna z najzaujímavejších kníh, akú som kedy čítal. Z môjho pohľadu ide o knihu „ajťáka“, ktorý postupom času sám prišiel na to, akú chce mať vo vlastnej firme kultúru a k tomu vytvoril súbor celkom originálnych pravidiel. Ak chcete, ide o knihu ako robiť „HR“ z pohľadu „ajťáka“.

Talkshow na tému Future Ready Leaders

Talkshow na tému Future Ready Leaders

Pozrite sa na ďalší diel 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, v ktorej David Fojtík diskutuje aktuálnu tému hybridný doby v súvislosti s leadershipu. Tentoraz sme zistili, ako sa s touto výzvou popasovali priamo vo Vodafonu a akým reskillingem prešla ich manažérska populácie a aké sú ich plány do budúcna.

SalesQuest

SalesQuest

Jak vypadá svět obchodu po roce plném změn? Jak probíhá transformace B2B a B2C do online světa? Tyto a další otázky jsme si kladli v prvním ze tří online setkání obchodníků s názvem SalesQuest. Podívejte se na záznam z diskuze s hosty. Budeme rádi, když se k nám připojíte i Vy.

Inspirofest

Inspirofest

Ako urobiť online míting zábavný pre seba i ostatných? Ako zapojiť ostatných účastníkov. Aké nástroje môžeme použiť pre udržanie pozornosti? Ukázali sme Vám, ako môžu byť meetingy efektívne, ale aj zábavné. Pozrite sa tiež videozáznam z diskusie s hosťami a nabudúce sa pripojte aj Vy!

Talkshow na tému Online onboarding

Talkshow na tému Online onboarding

Včera sa uskutočnill ďalší diel 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, v ktorej David Fojtík diskutuje o aktuálnych témach a zakaždým si pozýva zaujímavých hostí z úspešných firiem. Tentoraz sme zisťovali, ako postupuje v Online onboardingu spoločnosť Ataccama, ktorá má otvorené desiatky pozícií na viacerých kontinentoch a nastavený agresívny personálny rast. Ak ste sa nestihli pripojiť, pozrite si videozáznam!

10 tipov, ako vyjednávať online

10 tipov, ako vyjednávať online

Vyjednávanie je kľúčová zručnosť na dosiahnutie úspechu v živote, v biznise a v práci. Aké úspechy dosahujete v tejto disciplíne? A čo vyjednávanie online? Efektívne vyjednávať online nie je natoľko jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Jana Křížková pripravila 10 tipov na zabezpečenie úspechu pri online vyjednávaní.

Pre koho je konzulting užitočný

Pre koho je konzulting užitočný

Viete, že v tíme humancraft máme aj mnoho konzultantov? V ďalšom z našich rozhovorov nám Ján Dubnička napríklad prezradil, ako konzulting pomáha pri nastavovaní rozvojových plánov, alebo ako spoznáte toho správneho konzultanta pre svoju spoločnosť.

Inspirofest

Inspirofest

Čo prináša lepšia spolupráca v tíme a ako sa dá zabezpečiť? To bola téma nášho druhého tohtoročného Inspirofestu. Nechýbala riadna dávka inšpirácie, interaktivity, zdieľanie skúseností medzi účastníkmi, ako aj zaujímavá diskusia našich hostí.

Talkshow na tému Firemná kultúra

Talkshow na tému Firemná kultúra

Pripravili sme pre Vás ďalší diel 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, v ktorej sa David Fojtík pozrel pod pokrievku Zľavomatu. Akú úlohu hrá firemná kultúra pri ich fungovaní? Ako sa zmenila po tom, čo sa zmenilo vedenie? Nestihli ste to? Pozrite si videozáznam!

Poznajte našich konzultantov

Poznajte našich konzultantov

Viete, že v tíme humancraft máme aj viacerých konzultantov? Je to tak! Jedným z našich špičkových konzultantov je Rudo Vaco. Rudo Vám v našom rozhovore priblíži, čím môže byť konzulting užitočný napríklad práve Vám.