Chcete dostávať tipy a triky profesionálov?


Raz mesačne Vám zašleme súhrn najnovších vychytávok a tipov na akcie.

Ochrana osobných údajov.

Naše Akcie

Rádi sa s vami stretávame a představujeme našich školiteľov a značku humancraft. Ponúkame vám inšpiráciu novými trendmi vo vzdelávaní aj možnost vyzkúšať si naše produkty na vlastnej koži a podrobne ich preskúmať.

A samozrejme - cieľom stretnutia je spoznať sa navzájom. Viete napríklad, že netrénujeme iba vrcholových manažérov, ale aj majstrov vo fabrikách a zamestnancov výrobných závodov?

Nejbližšie akcie


SalesQuest
Ako viesť, vzdelávať a rozvíjať obchodné tím na diaľku
28. mája 2021

tréning
Vytvorte skvelú MIRO nástenku
14. september

tréning
Vizualizácia & skečnouting
21. septembra

Talkshow
Ako spolupracuje HR a obchod v LASVIT
30. júna 2021
 

tréning
Interaktivita v online
16. septembra

tréning
Learning Systems Akademie
4. október

tréning
Train The "online" Trainer
termíny budú upresnené po naplnení kurzu

Naše Akce na videu

Inspirofest - Ako urobiť online meeting zábavný pre seba a ostatných

hostia: Jiří Plátek (Workplace Design Specialist AV MEDIA SYSTEMS) a Matěj Valvoda (Senior Trainer Vodafone)
23.4.2021

Náš Inspirofest je vždy plný interaktivity, spoločnej práce v skupinkách, zdieľanie skúseností a inšpirácie. Aby ste sa mohli inšpirovať a treba sa k nám nabudúce aj pripojiť, pripravili sme pre Vás záznam zo záverečnej časti Inspirofestu. Naši hostia zdieľali skúsenosti, ako to funguje s ich tímom a v ich spoločnostiach. Pripojte sa k nám nabudúce aj Vy.

Talkshow - Online onboarding

hostia: Michal Klaus (CEO) a Eva Horká (HR Manager) zo spoločnosti Ataccama
31.3.2021

V našej pravidelnej Talkshow sme sa tentoraz venovali téme, ktorý aktuálne rieši väčšina spoločností, ktoré naberajú nové zamestnancov. Dôvodom online onboarding nemusí byť nutne Lockdown, ale aj situácia, kedy máte otvorené desiatky pozícií na niekoľkých kontintentech. Presne tak tomu je v IT spoločnosti Ataccama.

Talkshow - Firemná kultúra

hostia: Ladislav Veselý (CEO) a Martina Chloupková (HR Manager) zo spoločnosti Slevomat
24.02.2021

V ďalšom dieli našej leadership Talkshow sme sa pozreli pod pokrievku Slevomatu. Akú úlohu hrá firemná kultúra v ich fungovanie? Ako sa zmenila po tom, čo sa zmenilo vedenie? Prečo má CEO spoločnosti na LinkedIn popis "Učím sa @ Slevomat"? Akú úlohu hrá učenia vo firemnej stratégii?

To všetko a aj trochu pikantností zo života vo Slevomatu nám prezradili naši hostia Ladislav Veselý (CEO) a Martina Chloupková (HR manager). Pozrieť sa môžete tak na videozáznam, tak na vizuálne záznam, ktorý v priebehu Talkshow vytvorila naša kolegyňa Bea.