Chcete dostávať tipy a triky profesionálov?


Raz mesačne Vám zašleme súhrn najnovších vychytávok a tipov na akcie.

Ochrana osobných údajov.

Naše Akcie

Rádi sa s vami stretávame a představujeme našich školiteľov a značku humancraft. Ponúkame vám inšpiráciu novými trendmi vo vzdelávaní aj možnost vyzkúšať si naše produkty na vlastnej koži a podrobne ich preskúmať.

A samozrejme - cieľom stretnutia je spoznať sa navzájom. Viete napríklad, že netrénujeme iba vrcholových manažérov, ale aj majstrov vo fabrikách a zamestnancov výrobných závodov?

Nejbližšie akcie


Talkshow
Ako funguje HR v neziskovke

27. septembra 2022

Varenie s humancraftom
 

12. október 2022

videozáznam z našich online akcií

Talkshow

Talkshow - I am healthy

hostia: Jan Soóky (HR Manager CZ, SK, HU and Coach) a Bojan Stoevski (Market Manager CZ) zo spoločnosti Imperial Brands
28.4.2021

V najnovšom diele Leadership Talkshow diskutovať David Fojtík tému wellbeing programov. V poslednej dobe nás štatistiky utvrdzujú v tom, že mentálne zdravie zamestnancov je dlhodobo na zostupe. Naši klienti na to reagujú rôzne prepracované wellbeing programy a s jedným takým Vám zoznámili naši hostia. Pozrite sa na záznam.

Talkshow - Online onboarding

hostia: Michal Klaus (CEO) a Eva Horká (HR Manager) zo spoločnosti Ataccama
31.3.2021

V našej pravidelnej Talkshow sme sa tentoraz venovali téme, ktorý aktuálne rieši väčšina spoločností, ktoré naberajú nové zamestnancov. Dôvodom online onboarding nemusí byť nutne Lockdown, ale aj situácia, kedy máte otvorené desiatky pozícií na niekoľkých kontintentech. Presne tak tomu je v IT spoločnosti Ataccama.

Talkshow - Firemná kultúra

hostia: Ladislav Veselý (CEO) a Martina Chloupková (HR Manager) zo spoločnosti Slevomat
24.02.2021

V ďalšom dieli našej leadership Talkshow sme sa pozreli pod pokrievku Slevomatu. Akú úlohu hrá firemná kultúra v ich fungovanie? Ako sa zmenila po tom, čo sa zmenilo vedenie? Prečo má CEO spoločnosti na LinkedIn popis "Učím sa @ Slevomat"? Akú úlohu hrá učenia vo firemnej stratégii?

To všetko a aj trochu pikantností zo života vo Slevomatu nám prezradili naši hostia Ladislav Veselý (CEO) a Martina Chloupková (HR manager). Pozrieť sa môžete tak na videozáznam, tak na vizuálne záznam, ktorý v priebehu Talkshow vytvorila naša kolegyňa Bea.

Inspirofest

Inspirofest - Ako urobiť online meeting zábavný pre seba a ostatných

hostia: Jiří Plátek (Workplace Design Specialist AV MEDIA SYSTEMS) a Matěj Valvoda (Senior Trainer Vodafone)
23.4.2021

Náš Inspirofest je vždy plný interaktivity, spoločnej práce v skupinkách, zdieľanie skúseností a inšpirácie. Aby ste sa mohli inšpirovať a treba sa k nám nabudúce aj pripojiť, pripravili sme pre Vás záznam zo záverečnej časti Inspirofestu. Naši hostia zdieľali skúsenosti, ako to funguje s ich tímom a v ich spoločnostiach. Pripojte sa k nám nabudúce aj Vy.

SalesQuest

SalesQuest - Jak vést, vzdělávat a rozvíjet obchodní tým na dálku

hostia: Miloš Myšička (Head of KAM & Regional sales LMC) a Petr Havlíček (Regional Premium Spirit Director
Coca Cola Hellenic)
28.6.2021

V tomto diele sme sa zamerali na spôsob rozvoja a posilňovania vzťahu so zákazníkmi na diaľku. Svoje skúsenosti nám otvorene nasdíleli naši hostia Miloš Myšička a Petr Havlicek, ktorým ešte raz ďakujeme, že prijali naše pozvanie. Pustite si SalesQuest napríklad do slúchadiel a dozviete sa, aké výzvy prekonali naši hostia alebo čo je dôležité pre funkčné virtuálne sales meeting.

SalesQuest - Jak pozitivně rozvíjet nastavení mysli obchodníků

hostia: Michal Kos (General Manager vo spoločnosti KAO Corporation) a Rosťa Brzobohatý (CEO vo spoločnosti Tierra Verde)
30.4.2021

Ako teraz vyzerá ich biznis a akým novým výzvam musí čeliť? Ako sa vysporiadajú s tým, že luxusné kaderníctvo, kľúčoví obchodní partneri KAO, sú zavreté? Či ako teraz vyzerá záujem spotrebiteľov o ekologické produkty, alebo to bol len boom v dobe ekonomického blahobytu? Už Nietszche vyhlásil, čo vás nezabije, to vás posilní. Platí to aj tu? Vypočujte si rozhovor s hosťami.
 

SalesQuest - Jak vést, vzdělávat a rozvíjet obchodní tým na dálku

hostia: Petr Černý (Riaditeľ obchodu a marketingu vo spoločnosti Bohemia Sekt) a Michal Brzobohatý (Sales Director vo spoločnosti British American Tobacco)
28.5.2021
Zblízka sme sa pozreli na nové kompetencie požadované od našich obchodných tímov a ako je v ich rozvoji môžeme podporiť. Aktuálne sú často skloňované ako úplne nutné digitálne zručnosti, vysoká miera emočná inteligencia a schopnosť budovať vzťahy s obchodnými partnermi na diaľku. Je to tak? To si vypočujte sa záznamu z diskusie s hosťami.