Inspiration Day - sme tím alebo olympijská výprava?

Inspiration Day

Sú témy, na ktoré v bežnom hektickom pracovnom procese niet času, a napriek tomu je dôležité o nich hovoriť. Inspiration Day bol práve ten deň, kedy sme mali priestor spoločne prebrať, čo nám v našom tíme nevyhovuje a vyriešiť to.  Žiadna "šuškanda".  Trápi ťa niečo? Povedz to, nech to môžeme zmeniť. Tím a to, ako vo vnútri firmy fungujeme. Na tom nám záleží a o tom bol Inspiration Day.

Večer pred Inspiration Day sme sa stretli na mieste, kde sa za normálnych okolností konajú tábory a detské školy v prírode. Úprimne – Väčšina z nás tu vystúpila viac či menej zo svojej komfortnej zóny. Spanie na kavalcoch a na raňajky nás nečakalo kapučíno s krémovou penou a nekonečné švédske stoly, ALE tá atmosféra, usmievavý personál a náš tím. Bolo to iné. Bolo to nezabudnuteľné. :-)

Večer pred Inspiration Day sme diskutovali s naším inšpiratívnym hosťom Pavlom Pumprlom. Bol ešte inšpiratívnejší, ako sme čakali. Že je super basketbalista asi väčšina z nás aspoň tušila, ale vedeli ste, že vyštudoval i prestížnu VŠ v Amerike? Ako to zvládol, čo bol jeho hnací motor, kde bral motiváciu a čo je pre neho v živote dôležité....Pavel, veľká vďaka, že si si na nás našiel priestor. Skvelé príbehy o ne/fungovaní v tíme. Naviac asi nikto z nás nezabudne na historku s háčkovaním a hlášku "You're fu***g knitting!". :-)