Inspirofest

INSPIROFEST

Ako urobiť online míting zábavný pre seba i ostatných?

Pre mnohých z nás sú online mítingy denným chlebom. Online prebiehajú veľmi často pracovné, ale i mimopracovné stretnutia. Ako však urobiť pracovný online míting zábavný a zároveň efektívny? Ako postupovať, aby nám išla práca od ruky a všetkých účastníkov to po celú dobu neprestalo baviť?

Na tieto otázky sme si odpovedali v priebehu najnovšieho Inspirofestu, ktorým nás previedol Janko Dubnička. Pracovali sme v našej obľúbenej online nástenke MIRO. Zdieľali sme nápady, skúsenosti a inšpirovali sme sa navzájom.

Online mítingy nie sú pre väčšinu z nás už žiadnou novinkou. Ako inak sa v dnešnej dobe dohodnúť na nových úlohách alebo pracovať na spoločných projektoch? Chceme, aby online mítingy boli efektívne, pretože nikto nechce sedieť pred monitorom zbytočne dlho. Čo keby ste si však túto online prácu trocha ozvláštnili? Nepoužívali iba MS Teams alebo ZOOM? Čo tak do mítingu zapojiť interaktivitu a hravosť? 

V priebehu Inspirofestu sme pripomínali a ukazovali niekoľko užitočných aplikácií, ktoré môžete do svojich mítingov zaradiť: 

V poslednej časti Inspirofestu sme privítali hostí, ktorí majú s interaktivitou a online mítingmi bohaté skúsenosti. Našimi hosťami boli tentokrát: Jiří Plátek (Workplace Design Specialist v spoločnosti AV MEDIA SYSTEMS) a Matěj Valvoda (Senior Trainer v spoločnosti Vodafone). Vypočujte si rozhovor:

Čo Vy? Pridáte sa k nám nabudúce tiež? Sledujte náš web alebo LinkedIn, aby Vám neunikli žiadne aktuálne informácie. Tešíme sa na ďalšie stretnutie!

Pozrite sa na prehľad našich produktov a služieb alebo sa prihláste na niektorý z našich online tréningov. Máme pripravená témy venujúci sa interaktivite v online alebo práca s MIRO nástenkou.