Nová mobilná apka pre firemný rozvoj s dosahom

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Na to, aby sme sa v niečom významne zlepšili, zvyčajne potrebujeme viac impulzov ako jeden tréning. Učenie je proces, nie udalosť. Preto prinášame pre našich účastníkov digitálnu apku Code Of Talent, ktorá mení online alebo fyzický tréning do podoby niekoľkotýždňovej napínavej výzvy.

Vyladená mobilná i webová aplikácia umožňuje klasický tréning zásadne obohatiť a posunúť účastnícku skúsenosť o riadny kus dopredu smerom k podpore reálneho dosahu tréningu. Účastníci postupne riešia vtipné, relevantné a praktické úlohy, a to v čase, ktorý im vyhovuje. Zvyčajne tomu predchádza spoločný tréning alebo workshop, nie je to však podmienka. Len sa neučia o nových zručnostiach, skutočne ich v postupných krokoch získavajú a overujú si ich so svojimi kolegami a tímom.

Učia sa v dlhšom časovom úseku jeden od druhého i od trénera. Vzájomne sa povzbudzujú a zdieľajú skúsenosti i názory. Po ceste, okrem nových vhľadov, získavajú i body a medaily na podporu súťaživého ducha. Za zvládnuté úlohy získavajú účastníci pokročilé tipy a doplnkové materiály k téme tréningu.

Aplikácia je dostupná na všetkých obvyklých platformách a umožňuje na telefóne nastavenie chytrých notifikácií, ktoré užívateľa upozornia na novú úlohu alebo povzbudenie od kolegu

V Code Of Talent pre vás naviac vytvárame celkom nový obsah. Vzhľadom k dôležitosti spätnej väzby sme s kolegami z Microsoftu vytvorili roadmovie o feedbacku. Dvaja kamaráti idú spolu do hôr. Ten starší dostane na starosť vedenie remote tímu a ten mladší (v práci na diaľku skúsenejší) mu pomáha pochopiť, v čom sú rozdiely a ako vytvoriť spätnú väzbu v remote a hybridnom tíme. Rozdelili sme roadmovie na 11 častí, pridali k nim 10 „posuvných“ atraktívnych úloh a sprístupnili sme tento program najprv na tejto novej platforme Code of Talent. Chcete to vyskúšať? Prihláste sa na náš inspirofest alebo zavolajte.

Nezabudnite sledovať aj ďalšie naše eventy: