Talkshow na tému Future Ready Leaders

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

TALKSHOW na tému Future Ready Leaders

V novej časti Leadership Talkshow diskutoval David Fojtík na aktuálnu tému hybridnej doby a leadershipu. V súčasnej dobe dochádza k rozvoľňovaniu situácie a ľudia sa vracajú do kancelárií v plnom či obmedzenom režime. Otázkou je, čo sa v našej každodennej pracovnej realite zmení, príp. zostane rovnaké. Akým spôsobom a do akej miery budú chcieť kolegovia využívať home office? Ako sa nám zmenia kancelárie? Ako budú prebiehať porady s časťou tímu doma a časťou v kancelárii? Ako sa manažéri vyrovnajú s riadením a motiváciou týchto „hybridných“ tímov?

Do najnovšej časti Leadership Talkshow prijali pozvanie hostia zo spoločnosti Vodafone: Magda Wavle (Head of Talent & Capability) a Luboš Kratochvíl (Head of Customer Converged Solutions). V spoločnosti Vodafone totiž už manažéri prešli reskillingom a nás veľmi zaujímali ich súčasné skúsenosti ako aj plány do budúcnosti.

Bea pre nás i pre Vás celý hodinový rozhovor pretvorila na grafický záznam, kde nájdete to najdôležitejšie:

Naši hostia nám prezradili, ako prebiehali prípravy na Future Ready Leaders program. Čo sa v ňom naučili a čo previedli do praxe? Aké vychytávky im pomáhajú v súčasnej situácii? Prispôsobuje Vodafone kancelárie? To všetko sa dozviete v hodinovom zázname a máte sa na čo tešiť.

Nezabudnite sledovať aj ďalšie naše eventy: