Inovatívne nástroje

Používame širokú radu inovatívnych nástrojov. Tie, ktoré nám najčastejšie pomáhajú s rozvojom biznisu a ľudí u našich klientov, nájdete tu. Naším cieľom je pre každého klienta navrhnúť vždy individuálne riešenie.


INSIGHTS Discovery

Je nástroj, ktorý za pomoci unikátnej osobné správy podporuje osobné výkonnosť jednotlivé aj lídrov a efektívnejšiu komunikáciu v práci aj v súkromí.

Team Rocks

Prineste svojim tímom nástroj, ktorý im uľahčí spoluprácu. V zohrané kapele členom záleží na spoločnom zvuku a dajú do hry oveľa viac.

Train the Online Trainer

Akadémia pre trénerov a facilitátorov, ktorí pracujú alebo chcú zmysluplne pracovať v online a hybridnom prostredí.

CX-Ray

Company Network Analýza CX-Ray Vám pomôže získať z ľudí a tímov to najlepšie.

Lumina Learning

Je nástroj pre sebapoznanie, definovanie potenciálu a rozvoja. Meria konkrétne kvality, charakteristiky a preferencie v rámci pracovného prostredia, pracovných pozícií a rolí.

Rozvoj pre hybridné a online svet

Ako udržať spoluprácu, produktivitu, motiváciu v online prostredí?

Kirkpatrick

Hovoríme, že "reálne meníme veci k lepšiemu". Ale ako vlastne zistíme, že sa to deje? Ako zmeriame reálny posun?

Succes Insights

Ako rýchlejšie nadviazať vzťah a efektívnejšie komunikovať? Ako lepšie motivovať a delegovať správne úlohy? Jednoducho - ako vytvárať použiteľné medziľudské vzťahy?

Employee engagement

Praktické odporúčania, ako zmeniť podmienky v práci a prístup k ľuďom tak, aby ich motorom bola ich vlastnej motivácie - to všetko na mieru a s merateľným dopadom.

Management 3.0

Riaďte systém, nie ľudí. Využite praktickú sadu konkrétnych, okamžite použiteľných nástrojov na rozvoj jednotlivcov, tímov a organizácií. Naučte sa vyrovnnat so zmenou a neistotou.

Patrick Lencioni

Online hodnotenie tímov, ktoré poskytuje praktický a merateľný nástroj založený na modeli "piatich disfunkciou tímu". Prináša objektívne a anonymný pohľad na úroveň tímovej spolupráce a komunikácie.

The Rocket model

Spôsob, ako premýšľať nad tímovou prácou a sada konkrétnych nástrojov na jej zlepšenie.
 

Train The Online Trainer

Akadémia pre trénerov a facilitátorov, ktorí pracujú alebo chcú zmysluplne pracovať v online a hybridnom prostredí.