Novinky

Chcete dostávať tipy a triky profesionálov?


Raz mesačne Vám zašleme súhrn najnovších vychytávok a tipov na akcie.

Ochrana osobných údajov.

Inspiration Day - sme tím alebo olympijská výprava?

Inspiration Day - sme tím alebo olympijská výprava?

Sú témy, na ktoré v bežnom hektickom pracovnom procese niet času, a napriek tomu je dôležité o nich hovoriť. Inspiration Day bol práve ten deň, kedy sme mali priestor spoločne prebrať, čo nám v našom tíme nevyhovuje a vyriešiť to.

Nový podcast Sales Café s Janou

Nový podcast Sales Café s Janou

Rýchlosť rozhodovania je kľúčová pre prežitie na súčasnom trhu, o tom je pevne presvedčený Martin Čermák, General Manager firmy BEL. Vypočujte si podcast Sales Café s Janou.

Odporúčame na prečítanie - It’s the manager

Odporúčame na prečítanie - It’s the manager

David pre Vás pripravil ďalšiu recenziu knihy, ktorú by ste si rozhodne nemali nechať ujsť. Najnovšia kniha od Gallupu „It´s the Manager“ má jednoduchú nosnú myšlienku: je to manažér, ktorý je najdôležitejšou premennou vášho biznisu.

Nová mobilná apka pre firemný rozvoj s dosahom

Nová mobilná apka pre firemný rozvoj s dosahom

Na to, aby sme sa v niečom významne zlepšili, zvyčajne potrebujeme viac impulzov ako jeden tréning. Učenie je proces, nie udalosť. Preto prinášame pre našich účastníkov digitálnu apku Code Of Talent, ktorá mení online alebo fyzický tréning do podoby niekoľkotýždňovej napínavej výzvy.

Odporúčame na prečítanie - Pravidlo žiadnych pravidiel

Odporúčame na prečítanie - Pravidlo žiadnych pravidiel

Pravidlo žiadnych pravidiel napísal zakladateľ a CEO Netflixu, Reed Hastings, a je to jedna z najzaujímavejších kníh, akú som kedy čítal. Z môjho pohľadu ide o knihu „ajťáka“, ktorý postupom času sám prišiel na to, akú chce mať vo vlastnej firme kultúru a k tomu vytvoril súbor celkom originálnych pravidiel. Ak chcete, ide o knihu ako robiť „HR“ z pohľadu „ajťáka“.

Talkshow na tému Future Ready Leaders

Talkshow na tému Future Ready Leaders

Pozrite sa na ďalší diel 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, v ktorej David Fojtík diskutuje aktuálnu tému hybridný doby v súvislosti s leadershipu. Tentoraz sme zistili, ako sa s touto výzvou popasovali priamo vo Vodafonu a akým reskillingem prešla ich manažérska populácie a aké sú ich plány do budúcna.

SalesQuest

SalesQuest

Jak vypadá svět obchodu po roce plném změn? Jak probíhá transformace B2B a B2C do online světa? Tyto a další otázky jsme si kladli v prvním ze tří online setkání obchodníků s názvem SalesQuest. Podívejte se na záznam z diskuze s hosty. Budeme rádi, když se k nám připojíte i Vy.

Inspirofest

Inspirofest

Ako urobiť online míting zábavný pre seba i ostatných? Ako zapojiť ostatných účastníkov. Aké nástroje môžeme použiť pre udržanie pozornosti? Ukázali sme Vám, ako môžu byť meetingy efektívne, ale aj zábavné. Pozrite sa tiež videozáznam z diskusie s hosťami a nabudúce sa pripojte aj Vy!

Talkshow na tému Online onboarding

Talkshow na tému Online onboarding

Včera sa uskutočnill ďalší diel 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, v ktorej David Fojtík diskutuje o aktuálnych témach a zakaždým si pozýva zaujímavých hostí z úspešných firiem. Tentoraz sme zisťovali, ako postupuje v Online onboardingu spoločnosť Ataccama, ktorá má otvorené desiatky pozícií na viacerých kontinentoch a nastavený agresívny personálny rast. Ak ste sa nestihli pripojiť, pozrite si videozáznam!

10 tipov, ako vyjednávať online

10 tipov, ako vyjednávať online

Vyjednávanie je kľúčová zručnosť na dosiahnutie úspechu v živote, v biznise a v práci. Aké úspechy dosahujete v tejto disciplíne? A čo vyjednávanie online? Efektívne vyjednávať online nie je natoľko jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Jana Křížková pripravila 10 tipov na zabezpečenie úspechu pri online vyjednávaní.


Nechcete propást další zprávy o humancraft?
Nechte nám na sebe kontakt a budete stále v obraze...