Novinky

Chcete dostávať tipy a triky profesionálov?


Raz mesačne Vám zašleme súhrn najnovších vychytávok a tipov na akcie.

Ochrana osobných údajov.

Talkshow na tému Online onboarding

Talkshow na tému Online onboarding

Včera sa uskutočnill ďalší diel 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, v ktorej David Fojtík diskutuje o aktuálnych témach a zakaždým si pozýva zaujímavých hostí z úspešných firiem. Tentoraz sme zisťovali, ako postupuje v Online onboardingu spoločnosť Ataccama, ktorá má otvorené desiatky pozícií na viacerých kontinentoch a nastavený agresívny personálny rast. Ak ste sa nestihli pripojiť, pozrite si videozáznam!

10 tipov, ako vyjednávať online

10 tipov, ako vyjednávať online

Vyjednávanie je kľúčová zručnosť na dosiahnutie úspechu v živote, v biznise a v práci. Aké úspechy dosahujete v tejto disciplíne? A čo vyjednávanie online? Efektívne vyjednávať online nie je natoľko jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Jana Křížková pripravila 10 tipov na zabezpečenie úspechu pri online vyjednávaní.

Pre koho je konzulting užitočný

Pre koho je konzulting užitočný

Viete, že v tíme humancraft máme aj mnoho konzultantov? V ďalšom z našich rozhovorov nám Ján Dubnička napríklad prezradil, ako konzulting pomáha pri nastavovaní rozvojových plánov, alebo ako spoznáte toho správneho konzultanta pre svoju spoločnosť.

Inspirofest

Inspirofest

Čo prináša lepšia spolupráca v tíme a ako sa dá zabezpečiť? To bola téma nášho druhého tohtoročného Inspirofestu. Nechýbala riadna dávka inšpirácie, interaktivity, zdieľanie skúseností medzi účastníkmi, ako aj zaujímavá diskusia našich hostí.

Talkshow na tému Firemná kultúra

Talkshow na tému Firemná kultúra

Pripravili sme pre Vás ďalší diel 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, v ktorej sa David Fojtík pozrel pod pokrievku Zľavomatu. Akú úlohu hrá firemná kultúra pri ich fungovaní? Ako sa zmenila po tom, čo sa zmenilo vedenie? Nestihli ste to? Pozrite si videozáznam!

Poznajte našich konzultantov

Poznajte našich konzultantov

Viete, že v tíme humancraft máme aj viacerých konzultantov? Je to tak! Jedným z našich špičkových konzultantov je Rudo Vaco. Rudo Vám v našom rozhovore priblíži, čím môže byť konzulting užitočný napríklad práve Vám.

Inšpirujeme aj online

Inšpirujeme aj online

Vaše online meetingy, workshopy, ale i neformálne stretnutia nemusia byť len o sledovaní monitora. Naučte sa, ako ľudí zapojiť do spoločnej práce. Ako ich nadchnúť pre nové úlohy, a online stretnutie sa stane atraktívnejším! V humancrafte nedáme dopustiť na online nástroj MIRO.

Učiť sa, učiť sa, učiť sa ...

Učiť sa, učiť sa, učiť sa ...

Je nám cťou, že dlhodobá spolupráca humancraftu a VŠETKO pokračuje. Teší nás, že môžeme svoje skúsenosti odovzdávať študentom!

Rozvoj v humancraftu nezastavíš!

Rozvoj v humancraftu nezastavíš!

Pravidelné celofiremní setkání, kdy se chceme posunout se zase o kus dál v rozvoji. To byl cíl i tohoto dvou denního online setkání.

humancraft & RED BUTTON do toho jdou srdcem

humancraft & RED BUTTON do toho jdou srdcem

Spolupráce humancraft a RED BUTTON probíhá na plné obrátky. Spolupracujeme na dalším ročníku Učící se organizace 21. stolení. Pomáháme leaderům, kteří chtějí vědomě rozvíjet potenciál svých lidí ve firmě.


Nechcete propást další zprávy o humancraft?
Nechte nám na sebe kontakt a budete stále v obraze...