Rudolf Vaco

Kouč, konzultant 

Niečo pracovné

Rudolf je certifikovaný kouč a mentor, ktorý prichádza z prostredia vrcholového manažmentu. Rudolf získal medzinárodne uznávaný certifikát ICF PCC (Professional Certified Coach) a vysoko prestížny diplom CPCC (certifikovaný Co-Active profesionálny kouč).

20 rokov úspešne pôsobil v Top 10 globálnych spoločnostiach spotrebného tovaru. Žil a pracoval v krajinách Severnej a Južnej Ameriky, Strednej a Východnej Európy, v Číne a v ČR.

Má praktické skúsenosti s prácou vo výrobnej sfére, v podpore predaja, v oblasti supply chain a procesného riadenia, ako aj v zdieľaných službách (shared services). Získal bohaté skúsenosti s vedením jednotlivcov aj tímov. Jeho vášňou sa postupna stala podpora a osobný rozvoj lídrov, ako aj tímov, aby mohli naplňovať svoje vlastné ambície a ciele. 

Niečo osobné

Verím, že myšlienky, ktoré zastávam, ma predstavia lepšie než výpočet faktov a úspechov. Verím, že každý hľadá šťastie a môže žiť svoj život s nadšením. Každý človek v hĺbke duše vie, čo je jeho skutočná prirodzenosť a túži žiť v súlade s ňou. Rozvoj predstavivosti a všímavosti môže zjednodušiť hľadanie nových uhlov pohľadu a životných rozhodnutí. Vieme rozpoznať tie dôležité okamihy v živote, kedy môžeme urobiť krok ku skvalitneniu svojho života.

Přečtěte si rozhovor s Rudem o tom, v čem je konzulting užitečný >